SHODAN,  ZMARŁYM, THVN

SHODAN, ZMARŁYM, THVN na scenie Rzeszowskich Piwnic 

26 kwietnia, godz. 19:00, Rzeszowskie Piwnice 
bilety w cenie 49 zł (przedsprzedaż) / 60 zł w dniu koncertu 


Chroma Music i BlackenedArt zapraszają na wyjątkowy koncert.
SHODAN - Deathmetalowe trio powstałe we Wrocławiu w 2013 roku. Charakterystyczny styl dla zespołu to unikalna hybryda death metalowej brutalności, groove metalu i melodyką zimnej fali. W 2015 zespół, pod okiem Arkadiusza "Malty" Malczewskiego, zarejestrował ślady na debiutancki album "Protocol of Dying". 31 marca 2016 miała miejsce premiera debiutu za pośrednictwem kooperujących wytwórni Defense Records i Deformeathing Production. Album jak i liczne występy u boku m.in Sinister, Absu, Vader, Hate, Beheaded czy Rotting Christ i na festiwalach Into The Abyss, Metalmania, Summer Dying Loud, czy Gothoom fest, spotkały się z przychylnym przyjęciem ze strony portali muzycznych, zinów jak i fanów metalowej rzeźni. W 2020 SHODAN ujawnia następcę debiutu "Death, Rule Over Us", na którym odważniej eksploruje zapoczątkowany na "Protocol of Dying" styl, pielęgnując swoją fascynację post punkiem i surowym brzmieniem. Po licznych koncertach u boku m.in. Rotting Christ i Batushki Krzysztofa Drabikowskiego, zajmuje sie promowaniem najnowszej płyty – znakomicie przyjętej w prasie None Shall Prevail- wydanego we włoskiej oficynie Time To Kill Records, gdzie prezentuje bardziej brutalne oblicze i ostatecznie wykrystalizowany styl. Znakomity odbiór wspólnej trasy koncertowej wraz z antigama i redemptor w 2023 potwierdzają, że shodan jest liczącym się zespołem na polskiej scenie ekstremalnego metalu.

 ZMARŁYM - w 2020 własnym sumptem wydali EP "Ziemie Jałowe" a już rok później nakładem Godz ov War Productions ukazał się ich debiutancki album "Druga Fala". Niektórzy mówią, że Zmarłym w swojej twórczości łączy gatunki takie jak black metal, cold wave, post punk, hard rock, czy egipskie disco, inni że to po prostu hipsterskie gówno z kolejną głupią polską nazwą. Czy prawdziwsze jest pierwsze czy drugie stwierdzenie? Czy to już? Czy muchy wychodzą im z ust? Żeby spróbować odpowiedzieć na powyższe pytania najlepiej zobaczyć ich na żywo.

THVN  - twór zrodzony wprost z piwnic wrocławskich kamienic. Na światło dzienne wypełzł wraz z debiutanckim albumem "Pleśń" wydanym w lipcu 2020 roku. Muzyka oczyszczającego rozkładu łącząca black metalową estetyką z tym co najlepsze w staroszkolnym death metalu, a to wszystko skąpane w cuchnącym sludge'owym sosie. Aktualnie zespół kończy pracę nad kolejnym wydawnictwem i rozbija się po deskach scen niosąc „Pleśń i Pomór” gdzie tylko się da.


Łap wydarzenie na Facebooku 

Kalendarz

MAJ 2024

Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Strona WWW używa plików cookie

Przejrzystość jest dla nas ważna! Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób i dlaczego wykorzystujemy Twoje dane osobowe. Pamiętaj, że masz pełną kontrolę nad ich konfiguracją - możesz dopasować ją do swoich potrzeb i preferencji.

Logotypy unijne

Logotypy projektu