Jesus Chrysler Suicide 30lecie płyty „ROMP” l Rockowa Noc from the Basement

Rockowa Noc from the Basement

sobota, 20 kwietnia, godz. Rzeszowskie Piwnice
bilety: 45 zł przedsprzedaż / 60 zł w dniu koncertu
KUP BILET 


Rockowa Noc from the Basement to cykl koncertów w Rzeszowskich Piwnicach poprzedzających wrześniowy festiwal. 20 kwietnia usłyszycie legendarny rzeszowski zespół rockowo-metalowy Jesus Chrysler Suicide (JCS). 

Formacja Jesus Chrysler Suicide powstała w 1991 roku z inicjatywy wokalisty, autora tekstów i kompozytora Tomasza "Szamota" Rzeszutka. Połączenie industrial rocka, punka, metalu, grunge i psychodelii, oraz duża dawka surrealizmu i czarnego humoru w tekstach to charakterystyczne cechy twórczości JCS. Jednym z największych atutów tego zespołu są koncerty naładowane dużą dawką energii płynącej ze sceny. JCS zagrał na wielu festiwalach m.in.: Jarocin, Odjazdy, Castle Party, Polnishe Independent Festival w Berlinie, czy Teuto Karpaten Beat w Bielefeld. Grupa dzieliła też scenę z takimi formacjami jak Life Of Agony, Pro Pain i VoiVod na ich koncertach w Polsce.

20 kwietnia w Rzeszowskich Piwnicach grupa zagra specjalny koncert oparty o materiał z płyty „ROMP“, która w tym roku obchodzi 30-lecie. Pierwsza płyta Jesusów to hałaśliwa, garażowa "jazda" z wpływami psychodelii, punk rocka i ostre teksty przeciwstawiające się wszelkim przejawom przemocy w rożnych sferach życiowych.

W trakcie koncertu nie zabraknie też utworów z poprzednich płyt czy najnowszego albumu "Rexpublica Lunatica".

Obecny skład zespołu:
Tomasz "SzamoT" Rzeszutek - wokal
Michał "Balon" Balogh - bębny
Marcin "Baran" Barański - bas
Robert "Pingwin" Grubman - gitara
Grzegorz "Yagas" Łagodziński – klawisze
Jerzy "Diabeł" Tomczyk – gitara

Kolejne dwa koncerty zaplanowane są na 17 maja oraz 15 czerwca. Szczegóły wkrótce.

Łap wydarzenie na Facebooku!

Kalendarz

MAJ 2024

Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Strona WWW używa plików cookie

Przejrzystość jest dla nas ważna! Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób i dlaczego wykorzystujemy Twoje dane osobowe. Pamiętaj, że masz pełną kontrolę nad ich konfiguracją - możesz dopasować ją do swoich potrzeb i preferencji.

Logotypy unijne

Logotypy projektu