KUP BILET
Gramy dla Ukrainy: Charytatywny koncert zespołu Atmasfera

Już 1 kwietnia (piątek) o godzinie 20.00 w Rzeszowskich Piwnicach ukraińska grupa muzyczna grająca muzykę etniczną da charytatywny koncert, z którego dochód będzie przeznaczony na pomoc Ukrainie. Muzycy użyją starożytnych dźwięków w sanskrycie nazywanych mantrami, które oczyszczają z negatywnych emocji i traum, dają poczucie harmonii. Ich występ to zawsze niezapomniane przeżycie.

Nasz kraj doznał wielkiej katastrofy.  Pewnego ranka Ukraińcy obudzili się na dźwięk wybuchów i to było przerażające. Rosja zaatakowała Ukrainę i rozpoczęła w całym kraju wojnę na pełną skalę. Nie wierzyliśmy, że w XXI wieku może się to zdarzyć w samym sercu Europy. Ludzie chowają się w zimnych, wilgotnych piwnicach schronów przeciwbombowych. Są bardzo wyczerpani fizycznie i moralnie, senni i drżący ze strachu. Miasta takie jak Kijów, Charków, Czernihów, Mariupol, Mikołajów, Wołnowacha i Sumy nieustannie są bombardowane, rakiety zrzucane są na budynki mieszkalne, cywile, a nawet dzieci stają się celem ostrzałów. Setki tysięcy bezdomnych uchodźców opuszcza Ukrainę. Wiele osób tkwi w swoich miastach, nie mogąc wyjechać i utrzymać się.  Wszyscy potrzebują pomocy materialnej i psychologicznej” – pisze ukraiński zespół Atmasfera i zaprasza do udziału w charytatywnym koncercie, który odbędzie się 1 kwietnia w Rzeszowskich Piwnicach.

Atmasfera gra od 2003 roku i ma spore grono wiernych fanów. Rzeszowski koncert będzie swoistą modlitwą – medytacją o pokój dla Ukrainy. Wszystko to za sprawą mantry – starożytnych dźwięków, które podnoszą świadomość, dają poczucie spokoju i dają duchową siłę:

„Każdy z nas może być pożyteczny dla innych: tworzymy muzykę, która leczy serca i umysły, każdy może modlić się o ochronę dla innych – wspierać ich słowem, czynem, może przynieść to, czego ktoś naprawdę potrzebuje teraz na Ukrainie” – wyjaśnia Atmasfera.

Cały dochód z koncertu będzie przekazany na szczytny cel. Uczestnicy zyskają też szereg korzyści dla samych siebie. Muzyka Atmasfery:

  • łagodzi stres i napięcie,
  • uczy relaksacji,
  • daje psychiczny i energetyczny balans.

Wejście na koncert będzie bezpłatne (do limitu miejsc). Na miejscu będzie możliwość wpłacenia dowolnego datku na charytatywny cel.
Zobacz także:

18.06

8. Festiwal KINOLUB

Więcej ...
15.06

"Oko na miasto" Europejski Rzeszów - spacer dziejami miasta

Więcej ...
11.06

Długi weekend w Rzeszowskich Piwnicach

Więcej ...
04.06

Premiera książki "Bajki od dużych dla małych"

Więcej ...
31.05

zapytanie ofertowe - czynności eksploatacyjne

Więcej ...

Kalendarz

CZERWIEC 2023

Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Logotypy unijne

Logotypy projektu