KRZTA, Gorycz, Neon Mud • 11.02 • Rzeszów, Rzeszowskie Piwni
PIRANHA MUSIC PREZENTUJE:
Koncert w ramach trasy promującej nowe album dwóch olsztyńskich zespołów! KRZTA promować będzie wydaną w 2021 roku i świetnie przyjętą płytę "ŻÓŁĆ.NISZCZENIE.ZGLISZCZE", natomiast Gorycz zaprezentuje black metalowy spektakl w ramach promocji albumu "Kamienie". Dla obu zespołów będzie to pierwsza wizyta w Rzeszowie.
__________________________
SZCZEGÓŁY:
DATA: 10 lutego 2023, godz. 20:00
Miejsce: Rzeszowskie Piwnice - Rynek 26, Rzeszów
Bilety:
40 PLN - przedsprzedaż:
https://goout.net/pl/bilety/krzta+gorycz/wuer/
50 PLN - w dniu koncertu na bramce.
__________________________
▶ KRZTA (mathcore, sludge, noise / Olsztyn)
https://www.facebook.com/krztaband
https://www.instagram.com/krzta_band/
https://krzta.bandcamp.com/
Sensacyjne i energiczne trio z Olsztyna powstałe w 2015 roku. Ich muzykę można określić jako mathcore, jednak nie stronią od czerpania inspiracji z innych gatunków, szczególnie noise rocka i sludge metalu. Po dwóch latach działalności wydali świetnie przyjęty w metalowym podziemiu album zatytułowany po prostu „Krzta” (Green Lungs Records). W 2021 roku warmińskie trio zasiliło szeregi niezależnego labelu i agencji z Torunia, Piranha Music, w którego barwach wyszedł ich drugi album, zatytułowany „ŻÓŁĆ.NISZCZENIE.ZGLISZCZE”. Nowe dzieło zespołu to ponad 40 minut muzyki, w której KRZTA sięga po sprawdzone na debiucie elementy, wprowadzając w nie jednak zupełnie nową jakość i brzmienie. Burząca ściany sekcja rytmiczna, połamane rytmy, potężne riffy i oczywiście agresywnie wykrzyczane teksty w języku polskim.
▶ GORYCZ (avantgarde black metal / Olsztyn)
https://www.facebook.com/goryczolsztyn
https://www.instagram.com/to_gorycz_idzie/
Olsztyńska Gorycz powstała w 2016 roku, a w jej skład wchodzą muzycy znani między innymi z Non Opus Dei / Third Degree / Aeon. 2 listopada 2018, po dwóch latach muzycznych poszukiwań, zespół wydał w Pagan Records swój debiutancki album “Piach” niosąc wieloznaczną, wisielczą poetykę splecioną z przygnębiającą muzyką. Materiał promowany był na żywo m.in. podczas wspólnej trasy z KRZTĄ. Po czterech latach ciszy Gorycz zapowiedziała w końcu następcę świetnie przyjętego debiutu. Album zatytułowany "Kamienie" ukazał się w listopadzie, również nakładem Pagan Records i jest logiczną kontynuacją kierunku, który kwartet obrał na "Piachu".
▶ NEON MUD (stoner, doom, metal / Warszawa)
https://www.facebook.com/NeonMudOfficial
https://www.instagram.com/neon.mud/
Brudna stoner doomowa abominacja z Warszawy. Typy z tak różnorodnych kapel jak Violent Creed, Pavement Pizza, Hate i Banisher. Ktoś powiedział "Fajna muzyczka. Taka do jazdy na motorze po heroinie". Debiutancka EPka "Out of The Mud" jest już dostępna wszędzie gdzie działa internet. Pomimo względnie młodego stażu - Bagniaki pokazały się już m.in. na Mystic Festival 2022.Zobacz także:

16.04

Między abstrakcją a nową figuracją l Czas Sztuki

więcej ...
14.04

Muzyczny poranek z Mobilną Filharmonią

więcej ...
13.04

Warsztaty archeologiczne - nowy cykl

więcej ...
10.04

Ciche godziny

więcej ...
10.04

Warsztaty rzeźby

więcej ...

Kalendarz

KWIECIEŃ 2024

Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Strona WWW używa plików cookie

Przejrzystość jest dla nas ważna! Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób i dlaczego wykorzystujemy Twoje dane osobowe. Pamiętaj, że masz pełną kontrolę nad ich konfiguracją - możesz dopasować ją do swoich potrzeb i preferencji.

Logotypy unijne

Logotypy projektu